אודות יזם הנדל"ן אלעד עדן

אלעד עדן

נשיא המדינה, שמעון פרס, מקבל פסל מיוחד בדמותו העשוי כולו מדבש מאלעד עדחברת 'עדן גרופ', עם יזם הנדל"ן אלעד עדן בראשה, משכירה כיום כ-150 דירות סטודיו למטרות שכירות בת"א.

חדרי הסטודיו עוצבו ואובזרו בקפדניות רבה, כך שיאפשרו שהייה מהנה ונוחה לשוכרים. אלעד עדן הוא בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית.

הוא מוכר כיזם נדל"ן המכיר את צרכי האוכלוסייה הצעירה יותר ומתמחה בהסבה של מבנים ישנים, משרדים, בנייני תעסוקה ועוד, למבני מגורים המיועדים לצעירים.

בשנים האחרונות תכנן אלעד עדן יותר מ 100 יחידות מגורים, בעיקר מעונות סטודנטים וחללי מגורים משותפים.

PwC Israel

הפירמה הישראלית הגדולה בישראל לשירותים מקצועיים. החברה פועלת ב-157 מדינות שונות, עם כ-200 אלף שותפים ועובדים. PwC היא בעלת וותק וניסיון רב במתן מענה על צרכים ודרישות של לקוחותיה הפועלים בשוק הגלובלי והישראלי.

PwC מספקת שירותים ב-3 תחומי פעילות עיקריים:

  • דיווח עסקי (ביקורת)
  • ייעוץ מס
  • ייעוץ עסקי

משרד שבלת ושות'

אחד מפירמות עורכי הדין המובילות בתחום המסחרי בישראל. פעילות משפטית רחבה הכוללת:

  • ייצוג תאגידים ישראליים
  • סיוע ללקוחות ישראליים הפועלים בחו"ל
  • ייצוג בעסקאות בינלאומיות

טכנולוגיית פינטק

תחום הטכנולוגיה הפיננסית מוסיף להתפתח ובשנים האחרונות הפך לאחת הסוגיות המעניינות והמבוקשות, לא רק בקרב חברות ההייטק הגדולות אלא גם בחברת סטארטאפ צעירות המבקשת להציע שירותים פיננסיים מתקדמים.

"בעתיד הלא רחוק תחום הפינטק יהיה התחום הבלעדי בתחום בנקאות", כך סבור אלעד עדן. "פעילות הבנקים אליה התרגלנו מאז ומעולם, פשוט תיעלם בעתיד."

דירות מיקרו

מצוקת הדיור בישראל רלוונטית יותר לצעירים, שלרוב משתייכים לקהל הסטודנטים. אוכלוסיה זו מתאפיינת בצרכים מינימליים והכנסות נמוכות משל שאר קבוצות האוכלוסיה. “הבעיה של צעירים בישראל היא שלרוב הם יגורו בדירות שלא מתאימות לצרכים שלהם ועדיין ישלמו על כך לא מעט כסף”, מסביר אלעד עדן.

הפתרון המוצע על ידי יזם הנדל"ן כולל מגורים משתלמים במיקרו דירות, המאפשרות לזוגות צעירים ללא ילדים לשלם מחירי שכירות הוגנים." הדירות המזעריות מספקות פתרון אידיאלי לבעיית הדיור בישראל ומאפשרות מגורים באזורים מרכזיים, עם דמי שכירות מוזלים ולרוב עם התבססות על שיטת 'תשלום על פי צריכה'.

מאמרים מהאתר