4 טיפים להצלחה בתחום הפינטק

Rate this post

עולם הפינטק משלב בין העולם הפיננסי המוכר לכולנו לבין טכנולוגיה מתקדמת. הפינטק יוצר חיבור בין אמצעים טכנולוגיים כמו ניתוחים אנליטיים מתקדמים ואפליקציות שהופכות את המידע הפיננסי לזמין, לבין השירותים הפיננסיים שכל אחד יכול לצרוך, כמו נטילת הלוואה, רכישת מט"ח, ביצוע השקעות וכיוצא באלה.

כדי להשקיע ולהצליח בתחום הפינטק, ריכזנו ארבעה טיפים להצלחה על פי משנתו של אלעד עדן, בעל וותק עשיר וניסיון בנדל"ן מסחרי ומומחה ביזמות פינטק.

business-1839191_640

  1. השתמשו בניסיון שלכם

השקעה בתחום הפינטק צריכה לבוא מתוך מקום שנותן מענה מושלם לבעיה. לכל אחד יש תחושה פנימית לגבי פתרונות פיננסיים אותם הוא מחפש, וברגע שנמצא אחד כזה, ניתן לשער שיהיה זה המקום הנכון להשקעה.

  1. חפשו איפה נמצא השוק שלכם

ממש כמו בכל השקעה, גם כאשר מדובר בעולם הפינטק, יש להבין איפה נמצא קהל היעד. כאן יש לבחון את ההשקעה גם בהתחשב בגורמים כמו הרגולטור, הפתרון המוצע על ידי החברה וכן הלאה.

  1. שתפו פעולה

שיתוף פעולה בין חברות הוא זה שמאפשר לחברות הפינטק לצאת החוצה. כאן אפשר לקחת כדוגמה את החברה של אלעד עדן אשר מתמחה בנדל"ן עסקי, שהגיעה ליזמות פינטק ומשתפת פעולה עם חברות גדולות מתוך מטרה לזנק יחד קדימה.

analysis-680572_1920

  1. בחנו את התכנית העסקית

כל מי שמשקיע יודע כי סוף מעשה במחשבה תחילה, וכי בניית תכנית עסקית היא חלק בלתי נפרד מההצלחה. תחום הפינטק נמצא בתקופת צמיחה וישנן חברות רבות העוסקות בו, ולכן ההשקעה צריכה להתבצע על בסיס תכנית עסקית.

בקרב חברות המכירות את תחום ההשקעה, כמו זו של אלעד עדן, בעל וותק וניסיון בנדל"ן מסחרי ומומחה ביזמות פינטק, בחינת התכנית העסקית היא חלק בלתי נפרד מקבלת ההחלטה אם לבצע את ההשקעה.